Volejte

774 719 597

Institut preventivní rehabilitace
Nestátní zdravotnické zařízení v centru Prahy

 

Fyzioterapie

Reflexní terapie nohy, vodní lázeň, relaxace530 Kč
Kredit:
600 Kč
Cena:
FY-0060
Označení:
45 minut
Doba trvání:

Popis služby

Vývoj metody:

Reflexní zónová terapie je neinvazivní způsob ošetření, které se vyvíjelo v průběhu mnoha let z lidového léčitelství starých kultur do dnešní propracované terapie. Vědění o reflexních bodech na nohou a rukou se zakládá na tisícileté zkušenosti Číňanů, Egypťanů a také Indiánů Severní a Střední Ameriky. Moderní historie reflexní zónové terapie spadá do 2.pol. 20.století.

Pro koho je terapie vhodná?

Reflexní zónová terapie může být nabídnuta všem věkovým kategoriím.

U dětí vede např. ke zlepšení spánku, zklidnění hyperaktivních jedinců, zlepšení trávicích obtíží, nadýmání atd.

Dospělí – zmírnění napětí a stresu, akutních i chronických bolestí zad a hlavy (velmi se osvědčila i u závažnějších potíží s páteří jako je např. výhřez meziobratlové ploténky), dále také zlepšení funkce trávicího, vylučovacího nebo lymfatického a imunitního systému.

Těhotenství – reflexní terapie je vhodná od 4.měsíce těhotenství, zmírňuje bolesti zad, otoky a další změny provázející graviditu. Těsně před porodem je ošetření nohou zaměřeno na uvolnění pánve, což výrazně usnadní porod.

Starší lidé - u nich je ošetření zaměřeno na zmírnění chronických bolestí páteře a kloubů spojených s degenerativními změnami (artrózou) a dále na podporu funkce tělesných systémů, jejichž funkce se s věkem zhoršuje. Způsob ošetření je volen zcela individuálně na základě anamnézy a vstupního vyšetření.

Reflexní zónovou terapii plosek nohou lze kombinovat se všemi ostatními terapeutickými metodami.

V rámci této služby aplikujeme a následně doporučujeme naše balzámy

Pro zvýšení efektu dané služby doporučujemeSpolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, přijímáme poukázky i kartu Benefity

IPREA s r.o. Ovocný trh 14, 110 00 Praha 1

IČ 62417398, DIČ CZ62417398
Bankovní spojení: 7361355001/5500 Raiffeisenbank, a.s.
Firma je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 32301.